Menu

Seznamte se s Čajbarem

kuba
(Jakub Macek) „Kubik“
zakladatel a rekonstruktér Čajbaru

Kubik je místní Všeuměl, který v mžiku opraví, poskládá a vyřeší každý problém.

Jakožto expert přes vodní dýmky Vám z fleku vytvoří podle aktuální nálady a chuti nepřekonatelnou tabákovou kombinaci a v případě potřeby i předvede instruktážní představení, jak správně s dýmkou zacházet. Málokdo o něm ví, že si odmalička hrál nejraději se dřevem, což ho v dospělosti dovedlo k vystudování dřevo modelářství a dodnes je práce s tímto materiálem jeho velkým koníčkem. Po „těžké“ práci si dopřává spravedlivého odpočinku nejlépe za přítomnosti vodní dýmky a filmu.

Kromě Čajbaru, kterému věnuje maximální péči, si rád jezdí odpočinout na svou chatu do Beskyd, kde se z něj stává ten nejlepší organizátor nezapomenutelných akcí.

Znamení: Dýmkový expert


 

leszek
(Lech Toman) „Leszek“
zakladatel a psychická podpora Čajbaru

Leszek je věrný optimista, kterého většinou najdete pod tíhou papírů a kreativních nápadů.

Dlouhá léta pracoval v čajovnách, kde si vypěstoval zálibu v pití japonských a čínských zelených čajů. Dodnes se nejraději vrací k Lu Xue Ya (Zelenému sněhu), který mu zaručeně vykouzlí spokojený úsměv na tváři.

Nejlépe se cítí mezi svými přáteli, kde se naplno projevuje i jeho vášeň pro stolní hry. Nebo nenápadně zmizí do kuchyně, kde všechny překvapí svým kuchařským talentem.

Kromě Čajbaru jej můžete vidět tančit v rytmu Salsy a Zouku nebo skákat na kolečkových bruslích v Komenského sadech.

Znamení: Čajový specialista

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>